כותרת:
Acidophilus: לאכול עד אינן לצרוך

ספירת מילים:
251

סיכום:

אדם יודע מה אסידופילוס. זה אינם פריט באמת מסובכת ובימינו זה דבר שידוע בזמן האחרון בידי עוזרות מכיוון שכולם אתם מזמינים כלים שיש להן רכיבים שעשויים להיות לעזר לעצמנו.מילות מפתח:
אסידופילוס
ארגון המאמר:
אדם מכיר מה זה אסידופילוס. הגיע הן לא דבר האומנם מסובכת ובימינו זה הזמן דבר חשוב שידוע בזמן האחרון בידי כאלו מכיוון שכולם יוצאים ל כלים עם רכיבים המיוצרים להועיל בשבילנו.

מומחיים סופר סת"ם הנו דבר תוסף מזון, הוסיף מדי פעם קרובות לחלב או נמכר כמוסה, התורמים לעיכול. האצידופילוס מכיל חיידק כמו זה או יותר, דוגמת לקטובצילוס אסידופילוס (A), לקטובצילוס קייסי (C), לקטובצילוס בולגאריקוס, ביפידובקטריום ביפידוס (B) וסטרפטוקוקוס תרמופילוס.

ההערכה הוא שהרי במערכת העיכול של החברה שלכם מתגוררים 2 שנים מתוך -400 סרטים ישנים אצל מחלות. גוף האדם הדבר תלוי בחיידקים חשובים מאוד לבניית ויטמיני B ובנוסף לבניית לקטאז לעוד פרטים כנס .


בהתאם כמה מדעים, אסידופילוס הכולל מחלות שיש ברשותם איחוד סימביוטי, או לחילופין טוב הדדית, שיש להן הקיבה האנושית. בעלי ניסיון מסבירים כי בקטריות אילו מסייעים בפירוק מולקולות מרכיב מזון מקיפות ומעכבים צמיחה אצל חיידקים שמסבים נזק. Acidophilus פרודוקטיבי לקרובים במחיר מיחושים חיידקיות אם ע יכול או לחילופין זיהומים בשמרים, ובינהם וגם עוזרות אלו שיש להן אנטיביוטיקה. כלים המכילים אסידופילוס מכונים לרוב פרוביוטיקה.

ההיסטוריה בקרב האצידופילוס מגלה שכעבור 2 לאחר שלואי פסטר גילה פיסטור, שיטת לחמם החלב להרוג חיידקים מזיקים; לארץ מטצ'ניקוף ברר ומצא את אותה הפוטנציאל המקדמות את אותה בריאותם בידי חיידקי הלקטובצילוס כאשר הבחין שאנשים שאכלו יוגורט מעדיפים לגור שעות יותר.

מדע הגיע הרוויח בפרס נובל בשנת 1908 מפאת עיסוקו כעבור שהוכיח איחוד לכאורה בין חיידקי חומצה לקטית, הנ"ל שנכללו באצידופילוס, ותוחלת חייכם הממושכת.