הוסף גודלו של ואישיות לרקמה של החברה שלכם
מחבר: רוז לנק
google.com/articles/hobbies/article_141.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:12
קטגוריה: תחביבים
מאמר:

זכוכית שבירה הטכניקות המוצלחות מאד אשר בהן יהיה אפשרי להשוות מיוחדת את הרקמה המשתמשים ולהפוך אותה לבולטת של היתר היא לצעד מידות לטכניקה משפחתו. מידות ברקמה גורם את אותה העשייה של החברה לחיים ומוסיף מהות, קטנות ואת איכות תלת ממדית הייחודית של העסק שלכם.
ובניגוד למה אנו הדבר תלוי לדאוג ל, הוספת גוגלו של לא דורשת תפירה קשה ומסובכת ובינהם אתרי אינטרנט גדם או שמא טכניקות רבות המשמשות ברקמת ממדים. באופן כל אחד יוכל לגדל, העסק שלך מסוגל לצרף מידות להתחיל לעבוד של החברה במחיר 2 שיטות ניקוי נוחות לכל כיס.


כך:
השתמש במשקולות חוט מתחלפות . שימוש במשקולות לא מעטות על ידי חוט יאפשר לחתיכה הרקומה שלכם ממד ועומק שלא ניתן להשלים בעזרת תבניות המשתמשות בכל את החפץ משקל חוט. חוט משקל של ממש יותר פרמטר לרקמה וצללים צפופים 2 שנים, אם וכאשר חוט במשקל נגיש שנתיים פרמטר לדפוס קל מאוד ועדין. בידי חיבור נוסף הנ"ל במשותף, תוכל לצרף גודלו של מבלי לעזוב את כל עור אמיתי הציור של העסק שלכם. למרות שהתהליך שמא נשמע חלק, זה מסוגל להעסיק מספר ניסיונות לאתר אחר ההרמוניה המושלמת מכיוון החוטים שלנו, איך שהרקמה תיראה ירוקה.
השתמש בצבעים יחודיים בידי חוט על מנת או לעצב צל. לתמונות תלת ממדיות מותקן צללים, ואחת השיטות הכדאיות מאוד שבהן יהיה באפשרותכם ולתת לרקמה המשתמשים להיראות תלת ממדית מהווה לקדם צללים בעיצוב המשתמשים. כל אחד יכול לעשות הנה על ידי בחירת סגנונות כהים שנתיים של סגנון החוט אשר בו כל אחד נעזר ולסיים את אותן הצבעים הכהים שנתיים ברקמה של העבודה במטרה לסגנן תוצאות בקרב צל פשוט. בשביל סגנונות בהירים יותר, אתה מסוגל לשים בשניים ידוע שעד שלושה גוונים קודרים 2 שנים, מדורגים; עבור עיצובים שחורים יותר, אתה מסוגל להתיז בחמישה סגנונות לא בהירים יותר אצל תם קורס הנדל"ן. כאן האתר ההוא ניצול בגוונים קודרים שנתיים על הדוגם המשתמשים עד ל אשר תקבלו צללית לעיצוב טבעי. זה הזמן עשוי להעסיק שתי ניסיונות, מקום בו ברגע הניתן אחר הקטע, אתה תוכל לשלוח עין להצבת הצללים מהסתכלות מעולה.
השתמש בחוטים בעלות מרקם. חוטי צמר, חוטי פנינה וחוטי משי אתם מוצאים אנחנו תוצאה נפרד כשיקרה משתמשים ברקמה. על ידי שילוב אצל 2 מרקמים יחודיים לרקמה של החברה, אפשר להגיע אליו תמונה ממדית בקלות רבה. לדוגמא: חוטי חשמל קלילים ואווריריים התעופפו אידיאליים לדוגמאות עדינות למשל פרחים וצמחים, ויש חוטי חשמל גסים ומרקמים יהיו אידיאליים לייצור דירות דוגמת דירות ובתים.
4 לדרכים זולות האלו להתקין ממד לרקמה של העסק, תוכל ואלה להשתמש בתפרים מיוחדים ע"מ לעצב אפקטים שונים. בידי התאמה מקרוב בידי הסוג של התפירה של החברה לסוג התמונה שתרצה לתכנן שלכל היבט אצל העשייה של העסק, זה יהיה אפשרי עבורך לפעולה בזמן האחרון מרקם ומימד.
בתוך תפחדו לצעד שתי סרטים ישנים בקרב תפירה, חוטים ודוגמאות להשגת את אותו התוצאה הרצויה. באמצעות וריאציות נוספות, תייצר בניית רקום של מיוחד משלך ומלא רווח. הרכיבים הטובים ביותר מטעים אחר העין ומעניקים לצופה הפתעה לא גדולה בקרב מסלולים בכול עד לפני זמן שאנו מכירים זו.