כותרת:
אוורור: - פרמטר חיוני לדגי אקווריום.

ספירת מילים:
289

סיכום:
כידוע לנהרות ואגמים הם ההרגלים הטבעיים של דגים ונחתות נוספות. לנהרות ואגמים אזור פנים מעולה הנותן כניסת חמצן מרבית להישרדות הדגים. לעומת זאת אקווריום כלל לא זהה לנהר או לחילופין לאגם, יש לו שטח פנים זעיר 2 שנים ויש לא מעט תנועה מוגבלת של בתי גידול.מילות מפתח:
אקווריום, דגי אקווריום, אקווריום של מים מתוקים


ארגון המאמר:
כידוע לנהרות ואגמים הנם ההרגלים הטבעיים אצל דגים ונחתות אחרות. לנהרות ואגמים שטח פנימיות גבוה יותר הנותן כניסת חמצן מרבית להישרדות הדגים. גמ"ח ספר תורה שני אקווריום כלל לא אחיד לנהר או אולי לאגם, יש לו שטח חלל זעיר יותר ויש מקום תנועה מוגבלת של בתי גידול.


זה חשוב להעניק דרכי חמצן חלופיים לנשימה אצל דגים. תהליך מלאכותי זה אצל אספקת חמצן נקרא אוורור. זה כל הליך פשוט לחמצן מהתחלה של מים במיכל האקווריום.מערכת מיגון האוורור:

הנה סדרת תכשירי הטיפוח המגדילה את זרימת האטמוספירה (ובכך מגדילה את כל ריכוז החמצן) שהם:
את כל משאבת המערכת האקולוגית
חתיכות t
צנרת גומי
מהדק או גם רגולטור
מפזרים או גם האבן אויר

משאבות אוויר נוחתות בצורות ובגדלים מיוחדים, אלו מ הפופולריות מאד הנישות משאבת אוויר tecax מטייוואן מורכב "דינה חופשית, והדרקון" פופולרי נספח הוא במיוחד 555 מהודו, אם שכן נמוך 2 שנים, עדיף שלא יהיה מחוספס. לעתים זמינים משאבות המערכת האקולוגית הלוחשות והרנסיות היקרות 2 שנים מבריטניה ורנס בהתאמה. הנח תמיד משאבות אוויר אל מעבר מפלס המים המחובר לחומר קשה מאוד רוטט.

לאתר לחץ שלך עלול להגשים אוורור במיכל האקווריום שלנו על ידי חומרי האוורור המפורטים פה. אִינְטֶלִיגֶנְטִי ריסוס האלו נותנים ערכה ל אוורור. עבור טנקים לא גבוהים מהם שאנחנו צריך היא לחבר משאבת אוויר אקווריום קטנה יותר לאבנית באמצעות גליל אוויר גומי. המערכת תעביר אוויר למים הגורמת לתנועה במיכל האקווריום ובכך תספק חמצן שהוזמן שהדגים שלך צריכים לנשימה באקווריום.אם תדרשו מאמרים נוספים אודות אקווריומים ודגי אקווריום ... בואו לבקר בבלוג האפשרי שלי:
<a href=& גָלוּי ;http://freshwater-aquarium-.blogspot.com/" title=" אקווריום את המים טרי"> אקווריום מים מתוקים </a>