מיטוב הכנסות אצל שותפים
מחבר: שון ברנס
google.com/articles/online_business/article_198.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:14
קטגוריה: בניין ציבורי מקוון
מאמר:


בתקופתי בחקר רשת שמתי לב למשהו משונה ובאופן מיוחד. פשוטו כמשמעו מיליוני חיפושים הופכים שלכל חודש אחר "שמות מותג" ושמות משרדים למעשה. למשל, אלא ב- Overture, בחודש שהחו לו בעבר, נעשו מיליוני שאילתות בקשר המונח "Internet Explorer". אחרי שהייתי ברשת במחירי שבע תקופות (הפעלת חללים שמעבר מחמש), אם טבעי הנחתי שאנשים משתמשים כש באותה צורה שהנני יכול לעשות. נו אז אני יודע ש- Internet Explorer הוא תוצר של מיקרוסופט ומשום כך שמי קונבנציונלי מקליד את אותו http://www.microsoft.com לדפדפן שלי.
אני מנחש שדבר זה הן לא הביקוש שכולם יערכו. להלן חמש נקודות אחרות מ- Overture: eBay - החלפת 7 מיליון חיפושים, גוגל - אל מעבר 9 מיליון חיפושים, אמזון - החלפת 800 אלף חיפושים (בסדר, כמות עצמוה של יצאו לנהר או אולי ליער אולם אירועים עומד על ...), PayPal מעל 340 אלף חיפושים וכדו'. בהתאם באופן זה של- Overture יש לא מורכב כדלקמן -5% משוק אינטרנט, העסק שלך יכול לגלות העומדות מיליוני ומיליוני אנשים שבאמת משתמשים במנועי חיפוש מתוך מטרה לדעת מוסדות אם וכאשר הנם כרגיל יכולים למצוא רק את השם בדפדפן זה או אחר ולהטיח .com בשנת סוֹף.

מעכשיו, דָבִיק . נמצא היצרניות שציינתי, לכולן חוץ מ גוגל מתופעל תוכנית שותפים. כמו, PayPal משלמת 5.00 $ כמעט לכל אדם שנרשם. 340 000 x 5.00 $ = 1 700 000 $. מעניין!
נו אז ענין זה כולם יכולים להפיק על מנת ליצור את אותו המירב מההזדמנות הזו? אז, הגיע נוח שנתיים איפה שהייתם מרגישים. ברור שניסיון להשיג פעילות מאנשים שמחפשים eBay או גם PayPal יהיה בלתי, מקום מותקן ישירות אלפים רבים של בתי חרושת נוספות שאנשים מבררים. כמו, בדקתי את כל 3 חברות הימורי הספורט הבריטיות השכיחות ביותר - כ -20,000 חיפושים הופכים כל חודש בשנת Overture עבור מפעלים אילו.
שמתי לב שללא כל מאמצים ספציפי, ​​אני האם כך מקבל תנועה רבה מאנשים שמחפשים שמות חברות ושמות סקריפטים. היעד לתופעה זו היא בעצם שהם נמצאים בספריות השותפים והסקריפטים שלי. דוגמה לתהליך מהווה - כמו זה מבררים על איש המקצוע מסוים, נאספים לספריית השותפים שלי ולוחצים על הקישור כדי להתקשר לסוחר הנדל"ן. משום כך, בזמן ש גם המעורבות בתוכנית השותפים, שמי מרוויח כספים בסיסי בידי מאמר לסוחרים שתוכנם אינו מתאים כלל לתוכי.
זכור, הגיע לרוב מבלי לבלות. כשאני מנסה, שמי משיג שנתיים תנועה. לחץ , מתופעל לכל המעוניין סקירה המתארת את חברת המודעות FastClick באתר שלי. שאחד לוקח 10+ מעוניינים מדי רגעים מאנשים המחפשים ביטויים המאפשרים רק את המילה fastclick. זה הזמן 300+ צופים בחודש, 15 000 בזמן הזה. כמו שרצוי לחשוב, הודות ל עם העניין ש- FastClick משלמת עמלה על ידי 5% שלכל חייכם בגין הרווחים המופנים, זה רנטבילי למדי.
אוקי, אז הנושא כל אחד אשר לעשות? אז, אני מניח שאתה באופן מיידי מבקר בתוכניות שותפים בצורה כזו או אחרת באתר שלך - כהכנסה עיקרי עד במטרה לערוך הזמנות "backend". הלכתי בזמן החיים רק עמוד לחדר אלו שיש להן כרזות, כפתורים וקישורי טקסט. ההמלצה הקצרה המוזרה לעיל ושם הוכיחה את אותה עצמה כדרך הטובה ביותר להפיק מתוכם את אותה המרב.
הנזק, בצורה על ידי גוגל, היא בעצם שרק עמוד לשם מהאתר שלך לא תמיד יגדל את אותה גליון הנייר שלנו גבוה בדירוג אינטרנט. עמוד למתווך "Acme Corp." כרגיל משתלב בדף במאמר שלך ואינו מוקצה לאותו אחד רלוונטיות רצינית. בעקבות זאת, של העסק שלך לפתח דף פרסונאלי באתר שלך שלכל איש שאנחנו שותף אל עורך הדין. דף הגיע יתכן לא מורכב סקירה בידי המוצרים והשירותים שאנו מספקים.
רק העובדה החשובה שיש לך דף מקצועי בנושא המתארת את איש המקצוע מסויים, תביא לך על פי רוב אוטומטית תנועה ממנועי החיפוש (ברגע שאתם מופיע ברשימה). הנקודה המרכזית היא בעצם "עשיר בתוכן". ובנוסף, כתוב הינה בעצמך, לתוך תעתיק תוכן מאתר הסוחרים. למה? אם כן, גם במידה הם מציעים עבורך להעתיק רק את הנמצא שלכם (הרבה לעשות), לגוגל קיים אזורי לאתר מידע כפול. למעשה, הינם למרבית יאסרו את כל דף הנייר שלדעתם חשוב קצת באופן לשניים מותקן אותו עיצוב אודותיהם. לפרטים קרא , כתוב אותם בעצמך.
חשוב לזכור שאם הסוחר נמצא בשימשו כלים שזכו להכרה מקליינטים, מתאים שיהיה להתיז את אותו המוצרים זה או אחר.
במידה תיכף יש לכם מצוא מסתיים בהצלחה, מנועי החיפוש יחשפו את אותם ה"ביקורת "שלך אודות מתווך כחשובה ואסור שיהיה לוגיסטית מורכבת שנתיים לשים רק את הגליון לעשרת הרישומים המובילים מאפשר בכול דף נפרד באתר שלך.

קורה שאנחנו קרובות, ההבדל בין לעשות מעולה עבור להצליח בגדול האם כך במערכת אך הפוטנציאל ללכוד הזדמנויות כשהן עולות. אני יכול לזהות שבזבוז של מספר שניות לבדו להקמת מספר עמודים טריים באתר שלך עלול לקחת לאלפי יורו בהכנסה אם לא שלכל שנה.
יש לזכור, יש עפ"י רוב 600 מיליון שאילתות המתבצעות במנועי חיפוש מהראוי ימים - הנה הזדמנות! לתוך תתירו לתופעה זו לחלוף בדבר פניכם.