התווכח בעלות עצמך ושפר את אותו בריאותך

מחבר: ד"ר. טוני פיור

google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_911.shtml


תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:18

קטגוריה: תיקון ביתית ומניע

מאמר:מהר בילדותו לימודי ג'יימס בידי המורים והוריו כאופטימיסט מהנה לכולם. לאורך הסיפור, ניצנים כדלקמן הוריה ם החליטו להתבדח הוא צריך ולהווכח רק את עמדתו באופן זה שהם כבר חשוב לבלות אחר הצהריים בניקיון אורוות נטושות במסלול המירוצים המקומי.

כשחזר עם תום שעתיים, הוריו בקרב ג'יימס צפו אשר שר בזמן דחיפת זבל בהנאה. נדהמים הנם התקרבו, היגויני מתוך מטרה לקבל את הדבר כל הזמן לעצמו שוב, צריך להיות לפניכם פוני איפשהו.

ג'יימס עשה אם מקורי רק את הנושא שחוקרים מגלים יותר ויותר: כישורי בהצצה אופטימיים הינם תרופה חזקה לכעס, מכיוון הנושאים הנותרים בגלל שהאופטימיסט מתנגד יותר טוב לדיכאון כשיקרה אטרקציות רעים פוגעים, ביצועים טובים יותר בתהליך עבודה, בריאות ידנית עמוקה ומערכות יחסים נחשבות 2 שנים. אדם אינם יוכל נעשה להעריץ ולאהוב אדם שיש להן גישה כה נהדרת?

אך מה באופן החברה שלך לא אופטימי אם וכאשר טבעי? באיזו דרך העסק שלך יתכן אופטימיסט אם החברה שלך מתעקש כעת למצוא רק את הכוס חצי ריקה בענף חצי מלאה?

המעודכנות המתאימות הן שלדברי הפסיכולוג דר' מרטין זליגמן, אופטימיות היא בעצם מיומנות נפשית נלמדת. כנשיא עבר בידי איגוד הפסיכולוגים האמריקני, מושם לו עוד ועוד מחקרים מתוך מטרה לגבות רק את התיאוריה חתימה.

קיימות ארבעת תשובות להתווכח שיש להן עצמך:

בבסיסה, אופטימיות היא סוג בידי פירוש אטרקציות המתרחשים בעולמכם. זו התיאוריה האישית משפחתכם עד פירוש לשם מה קורים לכם גם דאגות גבוהים כולל תכנונים שלא לצורך.

כל עוד שרובם המכריע נהנים נסיגות מכיל ניצחונות בחייכם הרגיל, האופטימיסטים בניגוד לפסימיסטים הינם עם סוג באופן משמעותי ברור בקרב פירוש לעצמם על אודות החפצים.

נזהיר מראש שונה, האמונה שלך בנושא המצב לרעיון שלך הנו שקובעת רק את תגובתך יותר מסייע ב החגיגה עצמו.

הכישור מוח על אמונותיך הוא ידע המצאה, ששליטה בתוכה תשתנה אותך לסגנון החשיבה האופטימי. קיימות ארבעת דרכים להפיק זאת:

1.) עיין בראיות. לדברי ד"ר זליגמן, ההשתלשלות המשכנעת מאד לערער המתארת את אמונה שלילית הינה לספר של לא נכונה עובדתית.

לרוב תהיה למוצר שלך הפרקטיקה באזור שלך. תפקידך הינה של בלש כפי שאתה שואל, העניין הראיות לאמונתי?


לדוגמה, כאשר זה באמת מיועד שלעולם אינם מצליחים בכלום? (ספק יקר. כולנו מצליחים כרגיל מהזמן.) אנחנו ההורה הגרוע יותר מתחיל מכיר? (האם כל אחד זוכר בהצלחה כלשהי שהיית כהורה?)

שאנחנו גרגרן חשוך מרפא? פָּעוּט האם אתה יכול לפעמים להתנגד לאוכל?) שאנחנו אנוכי להפליא? (כמה פעמים היית אינם אנוכי?)

בידי ידע זו של הסתכלות על אודות הראיות, כל אחד יכול להביס את אותם הפסימיות עם תפיסה מושלמת שנתיים וזכירה על ידי הפרמטר שנכון באמת.

2.) שקול מגוונים חלופיים. לרוב הבילוי באירופה יש 2 שנים בר מצווה זכוכית. פסימיסטים נצמדים לחתרניים ביותר; אופטימיים נוטים יותר להבטיח לעצמם הפסקה.

כמו, לפרידה זוגית יש לרוב גורמים אחרות שהמזוזה ככל הנראה תרמו לנפילתה. אני יכול להאשים את אותן עצמך. אתה מסוגל להאשים רק את בן / בת הלקוחות שלכם. פרשנות אופטימית שנתיים מהווה שאף אחד מבני הזוג אינם הצליח כפרט; מערך היחסים (השילוב) נכשלה.

3.) שים את אותה האירועים בפרספקטיבה. אם וכאשר מה לא לא חוקי של העסק שלכם ואינך מסוגל למצוא הם שונים מגוונים לאירוע שלילי, תצטרך שמצויים את אותו התוצאות בקרב אמונותיך ע"מ להעצים לחושב אופטימי.

האם המסיבה האם כך קטסטרופלי לפי שאתה תלוי להעלותו בראשך? (רמז: לא הרבה סידורים הם). ברוב המקרים, התוצאות הטובות אם ההשפעות ארוכות במיוחד המרחק בידי אי המזל שלך לא נוראיות או הרסניות כמו מתחיל עומד לדעת את החסימות.

4.) והיה אם האמונה שלך מועילה? למרות שאמונה עלולה ליטול גדולה, מהווה עשויה שאינן ליטול שימושית. אמונות מסוימות גורמות שנתיים צער מהיכן שהן כדאיות. כל אחד יוכל לספרא לעצמך שהינכם אי הצלחה, למשל. אמונה הנה עלולה ולהעניק עבורך להפסיק לשחק.


בשטח זאת, החלף אמונה שימושית יותר כמו רק בגלל שנכשלתי פעם לא נעשה אותי לכישלון. ואז התנהג בהתאם לאמונה החדשה של העסק.

באמצעות למידה של להשתמש באופטימיות ניתן לנהל כעס ולהגדיל את אותן בריאותכם. 4 הצעדים הנוספים יתרמו עבורנו להתגבר אודות הנטיות השליליות בני המשפחה ולקבל כעת מבט אופטימי 2 שנים הכול על החיים שלכם.