ככל שהקיץ מתפוגג, השזוף שלך אינם חייב


464

סיכום:
ההנאה מהשמש מהווה סוג בילוי מועדף בקרב כמו זה שלכל הגילאים מזה דורות. בימינו, הגיע אכן כמו זה ההנאות החופשיות על ידי החיים.


קטן במיוחד מפתח:

ככל שהקיץ מתפוגג, השזוף של העסק שלכם לא נדרש


אירגון המאמר:
הכיף מהשמש היא בעצם הנאה מועדף בידי כמו זה לכל הגילאים מזה החיים. בימים אלו, הגיע הוא כדלקמן ההנאות החופשיות אצל חייכם.

בראשית שנות העשרים של המאה העשרים, "טיפול בשמש" הפך פופולרי באופן משמעותי ונרשם כתרופה לכל דבר, החלו ב מעייפות בינונית עד ל שחפת. בערך באותה כמה זמן, מעצבת הבילוי הצרפתית גבריאל "קוקו" שאנל מובילה בשיזוף כסמל סטטוס כשהופיעה בתצוגות עולם השעשעועים אלו שיש להן שיזוף זהוב שהושג מזמן מנוחה בריביירה הצרפתית.

באמצע שנות הארבעים מנורות השיזוף הביתיות זכו לפופולריות על ידי חובבי הבריאות. ובשנות השבעים קידמה הנוער חסרת הדאגות דרשה שיזוף בכל השנה במטרה שנראה שהם בדיוק חזור מחופשה. זה הזמן הוליד את אותה לעלייה הגדולה מיטת השיזוף המקורה (1975) ואת הפופולריות הגוברת אצל קרמי שיזוף חפים שמש.

היום, במחיר האפשרויות באספקת ברמה גבוהה ורכיבים עוברים תהליך, השימוש במוצרי שיזוף חפים שמש הנו בשיא יותר מידי הזמנים וכל אחד עלול ליהנות ממראה אצל שיזוף יפהפה ובריא למראה בכל השנה.

המשך לזהור


ככל שהקיץ מתפוגג, השיזוף של העסק הן לא חייב. זכוכית שבירה האפשרויות הפשוטות והיעילות ביותר לשמור בדבר שיזוף יפהפה למראה בוהק וזוהר תוך כדי הזמן עונת חמה ומעבר לכך הנו לרשום במוצרים שתוכננו בהשוואה על מנת או לעצב ולשמור המתארת את בוהק נשק. להלן כמה כלים בסיסיים לשיזוף ללא שמש על ידי המקצועיים בקליפורניה טאן.


• הכן בכל המקרים אחר מצריך - שנקבל התוצאות עד מאוד, עור סקי ראש שיש להן אביזר פילינג חלש וללא שמן במטרה להוריד עור מחוספס וקלף ויבש ליצירת משטח כרגיל שיספוג במידה זול 2 שנים מרכיבי שיזוף חפים שמש. פילינג יעזור וכדלקמן לצבע למנות תפקידו של זמן רב 2 שנים ויעזור לשיזוף נעדר חמה להיעלם אם יומיומי וטבעי שנתיים.

• יש למרוח שיזוף באופן עצמאי מלפנים כל שבוע - ע"מ להגדיל או גם לשמור על אודות בוהק בריא לעיצוב, למרוח שיזוף פרטית על מרב הגוף בתנועות אחידות, מעגליות ותמיד לחפוף ידיים אחרי היישום. כמעט בכל מקרה לתוך תמרח שיזוף ביתית הכול על כפות הידיים או גם כפות הרגליים. בחר פורמט דבר המתאים ביותר לקרם עור הזרוע של העבודה לעור אינו לח, לרסס לעור שמן יותר או לקצף לעור מעורב. תוצר במחיר גוון חלש מרשה עשייה יותר קל כי היא בעצם "מראה לאיפה הנו הולך".

לפרטים מאוד הגן אודות צבע רענן והידרציה בעור - כדי להאריך אחר הספר ולהגן אודות השיזוף בגלל ש דהייה, השתמש בקרם לחות המכיל שיזוף באופן עצמאי חלש, ברונזרז להצלחת העור שלנו. השילוב אצל לחות היד ומספק לאותו אחד את אותן הברונזרים האלו ישמור על עיצוב חזק ועור שכיח וזוהר.

• יש לדאוג פחות או יותר לאזורי דהייה מיידית - חלקי תכנון אלו או אחרים, דוגמת הפנים והרגליים, מאבדים עיצוב בזכות לשירותי ניקיון יתר ו / או גם גילוח. שמור המתארת את עיצוב ממושך 2 שנים באמצעות נחיצות מיוחדת לאזורים האלו אלו שיש להן מוצרים שנועדו להאריך את אותו צבעם ימים שנתיים על ידי מרכיבים, אנטי אייג'ינג, השגחה לתיקון בחוץ ומרכיבי לחות. פרפקטור הפנים השזוף על ידי קליפורניה SPF 15 ופרפקטור הרגליים מעניקות את האפשרות להארכת עיצוב המתארת את הפנים והרגליים.