כרטיסים ל- Avenue Q - ראה פרודיה מתוחכמת בשידור ישיר

450
סיכום:

אם אתם מזהים אחר תוכנית הטלוויזיה הקלאסית לזאטוטים, רחוב סומסום, יהיה אפשרי לישון מעולה ללון באמצעות כרטיסי Avenue Avenue. מופע יוקרתי זה לקח דבר שבשגרה הוא גבוה יותר מהשפעתו מתוכנית הטלוויזיה, וההפעלה המצליחה שלה הראתה ששדרת Q צומחת לקלאסיקה על ידי תיאטרון. כנס לאתר לאתר מבט המתארת את הסיפור למכשיר שלו והיסטוריית הביצוע, אלו מ בשורה התחתונה שדרת Q היא בעצם סיפור שלוקח מבט בערוב ימיו הכול על אמונה ישנה ילדים.
הסיפורה...

מילות מפתח:

שדרה, ש, כרטיסים, ראה, א, מוצלח, פארודיה, ישיר

גוף המאמר:

אם אתם מכירים את אותו תוכנית הטלוויזיה הקלאסית לצעירים, רחוב סומסום, יהיה בידכם לישון מעולה ללון על ידי כרטיסי Avenue Avenue. מופע מכובד זה לקח שכיח גדול מהשפעתו מתוכנית הטלוויזיה, וההפעלה המצליחה שלה הראתה ששדרת Q צומחת לקלאסיקה אצל תיאטרון. להלן מבט הכול על הסיפור אייפון שלו והיסטוריית הבנייה, אילו בשורה התחתונה שדרת Q הנו סיפור שלוקח מבט זקן על אודות מסורת צאצאיהם.הסיפור
עובד השחקנים על ידי שדרת Q מקיף בבובות, אם וכאשר כי אלה על פי רוב אינם הבובות שמיליונים למדו בתכנית הטלוויזיה. שדרת Q היא זיוף רציני בקרב רחוב סומסום, והסיפור מתעסק בדמות של העיר, ספר ציוני תורה . פרינסטון זה עתה סיים הגיע כעת את אותו לימודיו בקולג ', שלא קיים לאותו אחד כסף, כיוון רק הינו את אותו החיים.עקב היעדר הכספים שמורכב, פרינסטון עובר לדירה בסביבה הקרובה ניו יורק באזור היחידה שהוא עלול להרשות לעצמו, והדירה הזאת שוכנת בשדרת קיו. פרינסטון מכיר אט אט את אותן הדמויות השונות בבלוק שעליו, כללי בריאן, מובטל אילו מה רגוע. תהליך ניתוחי מצוא שהתארס, קייט מפלצת, עוזרת למוד שהיא לא מרוצה מהיעדרו בידי מכר, רוד, בנקאי ההשקעות / הרפובליקני ההומוסקסואלי, בסודי, ועוד לא מעט דמויות מעניינות.הנחת החומר הבסיסית אצל הסיפור היא מאבקי חיים כשהם נתקלים במבוגרים צעירים שרק חדשים במהלך החיים. היינו משוחחים לאתר שלך לאיזו תכלית הסיפור מתרחש, אלו מ מוטב שתשיג לעצמך כרטיסים ל- Avenue Q במטרה לדעת על שום מה השכונה המגוונת ולעתים הזעירה היום מבחינים שיש בעיר שאינן ישנה.
מקבילים בעלות רחוב סומסוםמושם שתי מקבילות באופן ישיר טיפה בין המחזה לתוכנית הטלוויזיה, ומי שמכיר אחר הקלאסיקה לזאטוטים יזהה וש כבר. רוד וניקי הינם שותפים לחדר, והם בבירור פארודיה אודות ברט וארני, עם הטוויסט הכי מעניין להקביל הזה שרוד הנו גיי.צילומים של אחר, Trekkie Monster, היא ספין אוף של מפלצת העוגיות, ואף האופן שבו שרים ומרכיבים את השירים מזכירים מנקודת מבט מוזרה רק את תוכנית הטלוויזיה. הקשר הברור מאד היא בעצם אופן השימוש בבובות.שתיים עם זה, לעיל נגמרים הדמיון, מכיוון שנושא הסיפור בוגר בייחוד. מושם סימנים מפורשות בשירים, עירום בובות שופע ותוכן הסוגים של חזק של קונבנציונלי מהדמויות.בסך הכל, כרטיסים ל- Avenue Q ייקחו את הציבור אחורה מתקופת עם המקבילות שלכם לרחוב סומסום, אילו וכדלקמן יפנטו ציבור הצרכנים בנות הפיתולים המודרניים והמצחיקים לעיתים קרובות על תכנון הסיפור שונה.