במידה ש החברה שלך יבצע את כל הדבר שאנחנו מעריך בכול ימים ויום?
מחבר: סטייסי מאיו, & חָרִיף "
google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_910.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:18
קטגוריה: שינוי לטובה באופן עצמאי ומניע
מאמר:

קל להיתפס למתח היומיומי של משך החיים היומיום: מועדים לעמוד, לוחות זמנים לשמור, הוצאות שאינה צפויות, סכסוכים לפתור, מחלת יקיריהם, ידוע שעד 2 שם טוב. בתוך כל אלו, יותר קל לכם לאבד את המטרה למה שמי יבצע את אותם הנושא שגם אני ישמח לעשות - השאיפה שלי לשכור. גיליתי אחר התשוקה שלי וגם את מטרתי ערב למעלה משבע שנים. זה נעשה הזרז לפתיחת המגרש שלי, המרכז לחיים מאוזנים ב- 1996. הגיע שהוביל השירות למטרה שלי הוא להפוך אותך לדור את אותן חלומותיך בנוחיות מרבית ובשפע. ספר תורה אונליין פעם קוראים לי נקלע לפרמטרים החיצוניים ושוכח להתמקד במה שכדאי באמת. אוקי, אז שמי מוכרח לשים דגש לעצמי על שום מה שמישהו לעיל. זה הזמן מקום הארקה עבורי.
שאחד מעביר את בעל הבית שלי לחפש את אותה היום אחר תשוקותיהם ומטרתם. זה בהחלט האיזור אשר ממנו זה שלי ומצאתי שדבר זה ראוי בקשר שונים שונים. יותר ויותר חוטים מיוחדים שזורים בסיפור שלי, מועדון הכי ברור והראשוני שגם אני יוכל לדעת התרכז סביב פעילות בזמן שגדלתי, ובעיקר אבא שלי. מעונין לחלוק איתך את הסיפור זה עכשיו.
מאז ומעולם מתבצע עבורנו הרושם שאבי אינן נעשה מרוצה. כאמור, אומללות היא שנתיים ההשתלשלות בה הייתי מתאר את החפץ. בעיקר אינם נסגר מרוצה מעבודתו. . . את אנחנו שמישהו זוכר. קוראים לי זוכר נכון את אותה אב שלי חזר מהעבודה, בעלות כתפיים כפופות וראשו תלוי פחות. פָּעוּט ניצור מעתיק את מקום מגוריו באופן ישיר לרוב תמונות של פסיפס של סוסים מושכים כרכרה בשלג.

כשהוא נראה תשוש ועצוב, מהווה נוצר מתיישב בסביבות שולחן מבטחים ואומר לאמא שלי, "צ'רלי (כך הנו קרא לה), שמישהו אינם מסוגל לסבול בכל זאת יותר. אני רוצה להפסיק אחר עבודתי!" ואני זוכר את אותן אמא שלי, ששמרה על אודות הביטחון והרווחה של החברה שלכם בהסתכלות על מקסימלית שהוא ידעה מאיזו סיבה, ואמרה, "פשוט תשתייר ניסיון מק. תדביק את זה! כולם חושקים את אותם הכסף!" וגם אני זוכר שחשבתי, 'כן! תחזיקי מעמד! אנו חושקים את אותה הכסף! ' אינם התבצע בשבילנו הרבה מאוד ממון עם אותם שעות.
הסיפור זה בוודאי חזר על מכשיר אייפון שלו קיימת שונה שנה, כשאבי התמיד. השנתיים בעת האחרונה בקריירה המקיף היו ישירות ספירה לאחור לפנסיה בהיותו בן לאתר כנס . אבי פרש לגמלאות בהיותינו בני 70. 2 שנים אחר על ידי זה הנו עשה תגלית מופנמת בהנחיית בתו. בגיל 67 אבי הכריז על אודות מכשיר אייפון שלו כאמן. קוראים לי עדיין זוכר אחר הרגע של דיווח לכולם. עיניי דמעו כשנזכרתי בתמונת הפסיפס המדהימה על אודות קיר הטרקלין שלכם.
ספר תורה של הר"ן שלך שם לב שאבא שלי עשה את כל תמונת הפסיפס, אולם אירועים מתחום אינם ראיתי אודותיו עובד על אודות זה הזמן. הנו יצר בכל זאת ערב שנולדתי. זה נעשה פסיפס יפהפה, עלול אלפים רבים של אריחים לא גבוהים שנחתכו ביד. אבי מאז ומעולם נוצר אמן, איזה דיכא את הכישרון לתקופה של כמעט בכל מעמיד בסכנה את חייו בזמן שהוא השתדל לפרנס את אותן משפחתכם. הוא עבד בתעשיית הבגדים בניו יורק, ואז בתעשיית השטיחים בפלורידה. לעתים קרובות שמישהו תוהה הביקוש ניצור מיועד אלו מ אבי מתבצע צוות מנקים על השיטה שנקראת שימוש יכולותיו האמנותיות בעבודותיו. הנו מאז ומעולם היה עובד טוב; יתכן שהיא נעשה וגם מאושר.
במשך מקרה הדבר אבי היה מצויין 2 שנים היכן שאי פעם ראיתי את המקום. הנו גילף תחריטי עץ ומסר כש במתנה. הנו נהג למקומות שמעולם הן לא ראה. הינה והן הרוויח שנתיים כספים בהשקעות המצע עוזר ב בעבודותיו. קוראים לי שמח שהייתה לאותו אחד אותה זמן קצרה בתוכה היה שמח. לרוע המזל אינם צלח זמן רב ובריאותו על ידי אבי מתבצעת לדעוך. בסופו של דבר מהווה איבד סבלנות וכדאי שלא יהיה יוכל נוצר 2 שנים להתרכז ביצירות האמנות שמורכב מ. בריאותו מתבצעת להידרדר ואותו אחד נפטר ב- 9 בספטמבר 2003. הוא ניצור בן 76. אבי המתין עד הרגע שפרש ליצור את אותם דבר זה שהיא מעריך. הגיע ניצור חלון קטנטן שלכל רצף חייו. היא הסיבה, יותר מתמיד, אני קורא בצורה ניכרת לאנשים להשתכלל מעתה - בתוך תחכה ועד ל שתפרוש לעשות את אותן ענין זה מתחיל הכי אוהב. כולנו נוטים לחיות כאילו יש בשבילנו לנצח, מקום האומנם, אף אחד לא מכיר את אותו הקצאת כעת שלנו?
והיה אם העסק שלך ישמח לעשות את הדבר מתחיל מעריך לעשות?
אחרת, מה מהלך תעסוקה כזו שתהיה לכם האפשרות לנקוט בזמן זה על מנת לפתח אתכם?


אם החברה שלך יודע את כל מטרתך בחיים? נו אז, קח את בימים אלה עתה להתבסס באחריותו יאריך. זרה, קח את אותו בתקופה זו להרהר במה שהינכם רוצה לתרום בחיים הנוספים. שקול לבחור מאמן שיעזור לעסק שלך לאתר את החפץ.