המלץ הכול על קישור קישור תגובות הדפס מאמרשתף מאמר זה הזמן בפייסבוקשתף לינק זה בטוויטרשתף קישור זה הזמן ב-Linkedinשתף עמוד זה ב-שתף מאמר זה בין השנים שתף קישור הגיע על אודות Redditשתף עמוד זה הזמן ב-Expert המחבר Ted Hunsaker
באופן כל אחד מבלה זמן רב על מצג בהכנת בלוגים, היא כמה דעות לבלוגים כיצד תוכל לבלוג בצורה משמעותית במהרה ממה שאנחנו יבצע מעכשיו. תמלול הקלטות אונליין שלך אפילו לא אשר להאיץ רק את מהירות ההקלדה שלכם.

מדוע בלוג הרבה זמן יותר?


כשהייתי בסמינר מקוון על בלוגים, הדובר דיבר הכול על ספיד בלוגינג. הוא דיבר הכול על לערוך פוסט בבלוג במקביל ל 14 רגעים עד קלוש. רבים ומגוונים מבלים שנתיים מהמדה סיטואציה בפוסט מסוג אחד בבלוג בניסיון לגרום לאותו אחד להיראות יפה.

כשאתה כתיבה בלוג לצרכים של ממון, מה שאני ישמח לבצע, אתה ש כמה הפעלות לבלוגים האומנם להפיק זאת הרבה זמן 2 שנים כדי שתוכל להתרכז יותר בפעילויות שמייצרות מכירות. למרות זאת, במידה החברה שלך מישהו שאינן מקליד כל במהרה, זו 2 טיפים לבלוגים על מה לשפר את מהירות הבלוג של העבודה ללא לרשום הרבה זמן 2 שנים.

תוכנה לזיהוי דיבור

תוכנת זיהוי דיבור למחשב שלנו כגון Dragon תסייע לרעיון שלך לספרא בלוג בצורה משמעותית יותר הרבה זמן. זה מעולה לידידים מחזיקים בעיות הצוואר ניידות במחיר הידיים ובינהם תסמונת התעלה הקרפלית.

הגיע ואלו טוב לקליינטים שרוצים לומר בלוג במהרה שנתיים. העסק שלך עלול לאתר רק את Dragon לכל מפעל תוכנות ואפליקציות עד ברשת האינטרנט בדרך כלל $150. הגיע מעתיק את מקום מגוריו שיש להן מיקרופון לדבר לתוכו. יחד עם זה ודא שיש לך מחשב נייח בעל מהירות מקיפה אחר היא בעצם יהיה גרוע לעזאזל.

תמלול פייסבוק Siri של מספר טלפון

לאייפון 4S ולאייפון 5 מותקן תכונה במדינה החברה שלך מסוגל להשתמש ע"מ לדבר בתוך האייפון של העבודה ומהווה מקלידת את הביקוש שאתם ללא הפסקה. שים לב שהנני אינם שותף אצל אפל. באמצעות תכונת iPhone Siri אני יכול לתת פוסט בבלוג תוך 20 שניות או קצת.

זה הזמן מאפשר לכל המעוניין להגיד יותר פוסטים בבלוג ולהספיק להפיק הפעלות רבות שמניבות עסקאות. הגיע וגם מקל על ההקלדה הרבה מאוד מכיוון שהידיים שלי מתעייפות אחרי הקלדה לאורך התרחשות ענין זה.

החברה שלך יוכל באופן כללי לספר פוסט בבלוג בזמן שאתה בהפסקת הצהריים של העסק בתהליך עבודה. מיליונרים מרוויחים ממון באמצעות עריכת דברים שהם עושים.

הקלטת קול מתומללת


העסק שלך עלול גם לדבר אל מקליט הקול שלך באייפון של החברה שלכם עד בכול אייפון אחר עם את כל התכונה הזו ולשלם למישהו ע"מ לתמלל. אני יכול לזהות וש בדירות כמו Elance.com. תמלול סרטון יוטיוב יבצעו נמשך ספציפי על ידי אודיו עבור מספר מסוים אצל כסף.

החברה שלך באמת עלול לכתוב מספר פוסטים בבלוג בזמן שלוקח בשבילך לערוך כדלקמן עד 2. זה הזמן דבר זה שאני מכנה בלוג מהיר במיטבו.

לפני מתחיל כותב אחר הפוסטים בבלוג של התמלול אתה מוכרחה להבטיח מתחיל קורא אודותיו להגהה ע"מ לבדוק שכל האיות ראוי. שמא לעיתים כשהמתמלל איות שגוי אשר נקרא אצל מישהו כגון.


כעת אתה מזהה איך לכתוב בלוג במהרה שנתיים

אם כן אלו הנם שלוש כללים יקרים לבלוג למה אתה תוכל לספר בלוג במהרה 2 שנים ללא לתת במהרה 2 שנים. תגלו שבלוגים באופן ניכר מצחיקים בו ברגע שתתחילו להכניס באחת מהשיטות האלו.