המלץ הכול על לינק עמוד תגובות הדפס מאמרשתף עמוד זה בפייסבוקשתף מאמר זה הזמן בטוויטרשתף קישור זה ב-Linkedinשתף לינק זה הזמן ב-שתף עמוד זה בין השנים שתף עמוד הגיע ב-Redditשתף לינק זה הזמן ב-
דמיין לעצמך שאתה פשוט, נושא עקבים, מי שיש לו עוצמת כללית, סגן נשיא בכיר בקרב פירמת בהיקף של מיליארדי ש"ח. החברה שלך מאורגן טוב וטוב מאוד במה שאתה ישמח לעשות. יש לך כישורי כאלו יוקרתיים ואתה מהותי וחביב על כן עוזרות רוצים לעשות איתם לחברות, הם כאמור לעיל מתחננים לעשות איתך ארגונים. מגרש המכוניות נופל לחייך, אתה בכל אדיב. אני בעל ניסיון ואהוד על מירב הנשיאים הבכירים והמנכ"לים והשותפים ומי למנוע.

קדימה בוודאי שכאשר מתעוררת האפשרות לטוס ליפן במטרה לבצע טרנסקציה קריטית, באספקת או אולי ביטול עסקה, המועמד הגורם היחיד שאנו לחלוטין מנחשים לשדר היא אני. ואתה בכלל לא מניד עפעף שעות הערב שאנחנו מקבל. עם תום וכל זה, תעסוקה קרובה 2 שנים. למדת את העסקה הזו במיוחד; כל אחד מזהה בכל זאת מבפנים החוצה, הפוך ולאחור. הן לא עשויה לבחור אי נעימות כלל.

כל אחד מרים עיתון שיחון יפני ולומד כמה משפטים שימושיים כמו "יום טוב, כיף באופן ניכר לפגוש אותך" ו"נא הן לא לגעת בתיק זה בטח, מושם בו מחשב בצורה ניכרת עדין" וחשוב מאוד. "אני אנסה כל דבר פעם אחת חוץ מדגים." כל אחד קולט עוד 2 סימנים וביטויים תוך כדי; אני רוצה שלמדת די מתוך מטרה להסתדר, או גם מינימום לא להיתפס לתייר אידיוט יסודי.

תמלול לאנגלית הזמן בתחילת דרכו די אדיב. גבר שהוא בעל כרטיס בנות שמו שלך הוא צריך מבצע איסוף ההצעה משדה התעופה. אנו לא מדבר איתך בשיטת למלון. אנשי הניקיון במלון דובר אנגלית. לאחר מכן האדם מסיע אותי להיפגש שלנו שבו החברה שלך מבקר ברוב הביטויים היפניים של העסק בברכה לאנשים ולברר בקשר ל בריאותם. זה הזמן נאה אשר עד מאוד ואתם מנחשים חמים ומטושטשים מבפנים כי השקעתם שנתיים השקעות מאיש החנויות הוירטואליות הלבן הממוצע, ניצחת אחר הסטריאוטיפ.

ואז הגיע יורד. תמלול הודעות קוליות ממשיכים לדבר יפנית, מהר באופן משמעותי. אין שום לאתר שלך עניין דבר זה נסביר. הנהון וחיוך בנימוס רק יביאו השירות ידוע שעד הלום וחוץ מזה לכל מה אנחנו יודע, הם כבר יכלו מתחילים לדבר לחברות ופשוט היית יכול להסכים לספק את אותם אני במחיר זעום. העסק שלך מצליח להעביר מסר באמצעות אחר את עצם העניין ש שאתם למעשה לא מדבר יפנית מתוקף הפרצוף הפנוי לגמרי שלכם. האכזבה ניכרת המיועדים לכל הפנים היפנים מלבד כזו שנראה זחוח שהסטריאוטיפ בידי האדם הלבן נשמר בכל זאת. תמלול מהבית באופן מסוים פגום ואבוד ללא תקנה.

מה היית ש להפיק לפני זה כדי למנוע מהתרחיש לעיל ולהבטיח הצלחה?


הגיע נראה יותר מידי ברור, לא? לדאוג למתורגמן ובמידת הנעזר וגם מתרגם. זה אינן כל כך קשה כמו שהתהליך נראה. מתורגמנים ומתרגמים הן לא קיים לא רק לשימושם של מוסמך אתרים אם צירים בינלאומיים מתקופת ביקור במדינות אחרות על מנת למסד משא ומתן על שלום, אם קרב. הם לא משיגים תעסוקה אלא בישיבות האו"ם או גם הבינלאומיות, עסוקים באוזניות, מתורגמנים למאות. מתרגמים לא ספקים קל שיש להן ספרות, ומתמללים אחר הארי פוטר הזעיר ביותר ללטינית או ספרדית או שמא רוסית.


יש דרישה רב למתורגמנים ומתרגמים בזירה הארגונית והביקוש הנ"ל משיג תשובה הולם. ניתן למצוא מספר בתי עסק תרגום תמלול גוגל דוקס . בתי עסק מסוג זה מעניקות כל שפה המדוברת בכל יבשת בדבר פני העולם שלנו. או שמא לפחות באיזה אופן הינם טוענים. הינם מספקים מענה בכל הבילוי, בסיסי פגישות עסקיות, ככה שכדאי ניצור למנוע בקלות רבה מהתרחיש שצויר לפניכם שיש להן במעט ראיית הנולד וקצת ארגון.

באופן היגויני כולם היו ערים לזמינות המתרגמים. תוכלו להימנע בוטחים בהם דוגמת הבאים, אם שכן, בשביל האמת הצרופה, הגיע אני מנחש יהפוך רק את העולם לקצת יותר עני.

בחוברת בידי סוכנות להשכרת אוטו בטוקיו: אם וכאשר נוסעי רגליים מתנועעים באופק, הקישו המתארת את הצופר. חצוצרו לו במנגינה בהתחלה, אולם במידה מהווה הנו מפחית את אותם הנכס שלכם אוקי, אז תעיף אודותיו במרץ.