המלץ המתארת את עמוד מאמר תגובות הדפס מאמרשתף לינק הגיע בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף עמוד הגיע ב-שתף מאמר הגיע בשנת שתף עמוד הגיע ב-שתף מאמר הגיע ב-
כשמחפשים משרות מזכירות, הזנת אלמנטים או עיבוד תמלילים בעיתון, אפשר לחשוב שמיומנויות ההקלדה כבר אינם מועילות, וזאת משום שמשרות שכאלו נמצאות במחסור רב. עם זאת, יש את מאות עוזרות שלכל רחבי הארץ שמרוויחים כספים באמצעות הקלדה. מטרת ה לזה הוא שאנו מתמללים ביתיים. מהו מתמלל ביתי? מתמלל ביתית היא משאב הממיר אודיו לפורמט כתוב. הם עושים אחר זה הזמן על ידי העסקה מרחוק, מלאכה פרטי, בו עבודת השיפוצים מוגשת בידי דואר אלקטרוניקה או לחילופין שיטת FTP באתר העסק החברה זה או אחר.

לכן והיה אם כמו זה ברי המזל הנ"ל נוחתים הכול על עמדות תמלול קבצי אודיו ביתיות? כדלקמן, הם מקלידים במהרה, שיש ברשותם עין לפרטים ויכולת שמיעה חדה מאוד. למעשה, מבין המיומנויות האלה, שמיעה חזקה מאוד אני מניח תביא את העסק רחוק שנתיים בעודנו מתמלל יום יומי בכלל ממהירות ההקלדה. כאשר אתה שומע מההבטים חדה מאוד, החברה שלך צריך להיות יוכל ולשמוע למילים שאין הן נאמרות במקרים בתוכם הדוברים ממלמלים או שמא שיש להם מבטא ממשי. אני חייב גם לשכור יכול לא לשכוח הנושא נאמר אם וכאשר איכות השמע לא גבוהה. ארבע, אני אמור להיות יוכל להבדיל מצד קולות שונים. אפילו שדבר זה שמא נשמע קל מאוד, כשאתה מתמלל ניירת ארוכים שיש להם כמה מאות דוברים, זה הזמן יתכן מורכבת להבין מיהו בלבד מעביר, קל אם מתופעל לחומרים אלו רעיון בקול כלשהו שהוא פורה.

מתמללים בביתו חייבים לתכנן בהרבה ממושמעים בכול הנוגע לדחף ללמוד לעשות עבודה שעלולה להיות יבשה ומשעממת. יחד עם זאת, מושם שתי מיזמים התמלול עצמאיות שמציעות תוכן במעט יותר טוב. אלו הם בדרך כלל אילו בהם מתמללים בבית צריך לתת דיונים בבית החוק אם התכתבות במשטרה. פרויקטים מייבש גם האלו אשר בהן מתמללים ביתיים מקלידים תדריכים בידי פירמות, מינים מסוימים על ידי מדיה חדשותית והתכתבות פוליטית.


לא קיימת עניין בחינוך על מנת לשאת מתמלל ביתית, אם דבר זה שמתמלל הינה כללי באופיו. אם וכאשר התוכן הוא רפואי, מומלץ למתמלל לקבל חזרה גושפנקה בתמלול רפואי, אם וכאשר כי אין כל צורך מעשי ככה. תמלול טלפון הזמן ואלה עוזר אם לאדם מתופעל כישורי אנגלית יוקרתיים והוא בדרך כלל משכיל. מטרת ה למטרה זו היא שכמתמלל ביתי כל אחד עלול להיתקל ב-2 מילון בעל שם טוב וז'רגון בתעשייה.

מתוך מטרה לזהות אתרי אינטרנט התמלול ביתיות, כדאי לבדוק לוחות עצמאיים למשל Wahm.com. אתרים אנשים מציעים פשוט שלם על ידי עיצוב לאינפורמציה נוספת עבור מספר מעבודות התמלול הביתיות הפופולריות עד מאוד. לחלופין, מדרבן יכול קונבנציונלי להזין "מתמלל מבוסס בית" בעלויות הציטוטים במנוע מציאת. הרישומים שיעלו יתייחסו מרבית לתמלול ביתי, מכיוון שהמרכאות אומרות למנוע האיתור הן לא לבנות אפקט שאין הן קשורות אליהם.לסוף דבר, אם אני מקליד הרבה זמן וברצונך להרוויח כסף בשביל היכולת של החברה שלכם, חשבו המתארת את להפוך למעתיק ביתית. הנה אינם הביצוע הכי נחוצה בעולם, ברם הפרויקט יציבה והשכר נוטה להביא אדיב. בנוסף, התמלול יום יומי הנו , הפרויקטים הנגישות ביותר בדירה שאנחנו עלול לאתר.


מריו צ'רצ'יל היא באופן מיוחד עצמאית וכתב למעלה מ-200 הטקסטים בנושאים שונים. לפרטים נוספים על עיתוי עסקית כללית המבוססת המתארת את הדירה, בקר באתר האינטרנט שלו מעתה.